Ako zviditeľniť svoju firmu v adresári?

Adresár firiem Rimava.sk ponúka rôzne úrovne služieb. Základná služba, teda zápis firmy, organizácie v katalógu je bezplatná. Pre firmy, ktoré chcú, aby ich potenciálni zákazníci našli rýchlejšie (a najmä skôr, ako konkurenciu) sme pripravili aj rozšírenú, platenú službu vo forme balíčkou viditeľnosti.

Všetky zápisy sú aktívne jeden rok, po uplynutí tejto doby ich však môžete znova predĺžiť (doba expirácie slúži najmä na vyfiltrovanie starých, neaktuálnych záznamov z adresára).

zvyraznenie firmy v adresari

Bezplatný zápis

Cena: 0 EUR na jeden rok
Počet kategórií: 1
Zvýraznenie na hlavnej stránke: 0 dní
Zvýraznenie v kategórií: 0 dní

Bezplatný zápis obsahuje všetky firemné údaje, ako aj ostatné balíky, má však menšiu viditeľnosť. Firmu môžete zaradiť len do jednej kategórie a zápis nie je zvýraznený (čiže posunutý pred ostatné zápisy) ani na hlavnej stránke, ani v kategóriách.

 

Balík Lepšia viditeľnosť

balíky viditeľnostiCena:  29 EUR na jeden rok
Počet kategórií: 3
Zvýraznenie na hlavnej stránke: 10 dní
Zvýraznenie v kategórií: 60 dní

Zápis, ktorý vašu firmu zviditeľní pred ostatnými firmami, ktoré využívajú bezplatný zápis. Firmu môžete zaradiť až do 3 kategórií, pre ľahšiu vyhľadateľnosť. Naviac bude vaša firma zvýraznená podfarbením a posunutím v poradí pred nezvýraznené firmy aj na hlavnej stránke (prvých 10 dní), aj vo vlastných kategóriách (prvých 60 dní).
Pozn.: V prípade, že sa na hlavnej stránke, alebo v kategórií nachádza viac firiem s aktívnym zvýraznením, tak sú zvýraznené firmy vždy zobrazované v náhodnom poradí, inom pri každom načítaní stránky, aby bola zabezpečená rovnosť všetkých firiem so zvýraznením.

 

Balík MAXI viditeľnosť

Cena: 59 EUR na jeden rok
Počet kategórií: 7
Zvýraznenie na hlavnej stránke: 90 dní
Zvýraznenie v kategórií: 365 dní

Keď si nechcete nechať ujsť ani jednu príležitosť na získanie nových zákazníkov. Toto je balík, ktorý zabezpečí vašej firme maximálnu viditeľnosť a vyhľadateľnosť. Firmu môžete zaradiť až do 7 kategórií, pre ľahšiu vyhľadateľnosť. Naviac bude vaša firma zvýraznená podfarbením a posunutím v poradí pred nezvýraznené firmy aj na hlavnej stránke (prvých 90 dní), aj vo vlastných kategóriách (počas celého roka aktívnosti!).

Pozn.: V prípade, že sa na hlavnej stránke, alebo v kategórií nachádza viac firiem s aktívnym zvýraznením, tak sú zvýraznené firmy vždy zobrazované v náhodnom poradí, inom pri každom načítaní stránky, aby bola zabezpečená rovnosť všetkých firiem so zvýraznením.


Inštrukcie k platbe

Cenu objednávky uhraďte na č. účtu: 5031769827/0900 (Slovenská sporiteľňa).
Konštantný symbol: 0308
Variabilný symbol: uveďte číslo objednávky (zobrazené pri ukončené objednávky).

Do poznámky pre prijímateľa uveďte IČO a DIČ vášho podnikania, alebo ak nepodnikáte, tak Vaše meno a adresu. Na tieto údaje bude následne vystavený daňový doklad, ktorý Vám zašleme e-mailom.

Ak máte ďalšie požiadavky ohľadom katalógu, alebo fakturácie, kontaktujte nás emailom na adrese firmy@rimava.sk. Prosím dbajte na presné vyplnenie týchto údajov, aby sme mohli platbu čo najjednoduchšie spárovať s Vašim účtom.

Adresár firiem a organizácii - Rimava.sk, s.r.o.
Prejsť na panel nástrojov